MOJA MAMA

Tytuł : Moja mama

Autor : Mayana Itoiz

Wydawnictwo : https://babaryba.pl/

Kochani !

Mam dla Was cudowną książkę ♥️ Więź jaka rodzi się między MAMĄ, A DZIECKIEM jest nie do opisania ! A jednak propozycja ta ujawnia, chociaż namiastkę tego co mamy w sercu 🥰

Wydanie to jest takie niezwykłe, bo wykorzystuje nasz sposób rozumowania kolorów, żeby zbliżyć nas ze sobą.Pierwsze co rzuca się w oczy to PRZEPIĘKNE ilustracje,które przyciągną nie jedno dziecko jak i oczywiście czytacza :)!

Książka opowiada o chłopcu ,który zaprasza przed snem swoją Mamę do zabawy kolorami ♥️ Nie wiem czy zabawa przed snem to dla wszystkich bąków odpowiednie wyciszenie ,ale  każdy może zinterpretować ją w inny sposób i dostosować do rodzinnego zwyczaju.

Możemy użyć wyobraźni ,albo prawdziwych farb ,co daje nam jeszcze większe pole do popisu . Z własnego zawodowego i prywatnego doświadczenia wiem ,że maluchy uwielbiają jak dorośli zmieniają się w zwierzęta,ale nie tylko . Jedna kropka kilka kresek i Mama zmienia się w lamparta, lwicę, Indiankę, czy gwiazdę rocka.

Publikacja rozwija wszechstronność człowieka oraz otwiera go na nowe doświadczenia. Pokazuje, że Mama nie jest jednowymiarową postacią. Wszystkie wiemy, że skrywamy w sobie wiele wspaniałych tajemnic. Możemy być nie tylko kreatywne ,odważne i zwinne 🙂

Świat dzieci jest bardziej kolorowy niż świat dorosłych. Dlaczego ?  Dla nich ,wszystko jest nowe,chłoną świat jak gąbka. My z przyzwyczajenia nie zauważamy już wielu szczegółów, które nas otaczają.

 

Polecam serdecznie podróż w jaką zabiera nas ta opowieść . Dla dorosłych  to niewyobrażalnie przyjemna wędrówka do przeszłości ,dla dziecka szansa na to, by pobyć razem,jesteśmy często tacy zabiegami.

Wiek 3 plus .