SUPER M

Tytuł : Super M

Autor : Dawid Ryski

Ilustracje : Dawid Ryski

Wydawnictwo : https://babaryba.pl/

Piękna propozycja o super bohaterce ♥️ MAMIE ♥️

 „Czy superbohaterów możemy spotkać tylko w bajkach, komiksach lub w filmach? Czasami naprawdę nie trzeba daleko szukać. Bo taki Superbohater może być bardzo blisko nas, wręcz na wyciągnięcie ręki… Ta książka pomoże dziecku w tych poszukiwaniach!”

TAK właśnie TAK – MAMA

Cudownie mieć mamę ♥️ Ciepła osobę ,która zawsze Cię przytuli, pocałuje i wybaczy ,która nie będzie krzyczeć ,nigdy się nie zdenerwuje i zawsze zrozumie , nigdy się nie męczy , zawsze stoi na posterunku i będzie prała Twoje rzeczy przez całe życie .

Doooobraaa przecież wiemy,że część tych opcji jest naciągnięte ,a wręcz niedorzeczne 🙂

Mama nie jest niezniszczalna ,mama nie jest robotem i trzeba o nią dbać bo kochająca MAMA jest nie zastąpiona ! Wielozadaniowość, empatia, umiejętności manualne, kreatywność to cechy, które ją wyróżniają.

 

Publikacja jest piękna 😍 Ma cudowne ilustracje i wspaniały papier ,mocne pozszywane strony .

Krótkie teksty będące dodatkiem do kolorowych ilustracji,  pozwalają na uruchomienie wyobraźni i stwarzają pole do wspólnych rozmyślań jaki jest i co potrafi superbohater,którym okazuje się MAMA ♥️

NASZA RODZICIELKA potrafi tak dużo ,że nie da się tego zmieścić w tej nie takiej małej i chudej książeczce ♥️

Cóż mogę więcej napisać . Ją trzeba po prostu zobaczyć .

Serdecznie polecam i zapraszam.

Wiek 2 plus .

 

Aaaa zapomniałabym .. moim narzędziem pracy  stało się coś z czego „każda” mama byłaby zadowolona gdyby dostała w prezencie niespodziance 🎁

Do zobaczenia !

Pamiętajcie o swoich mamach.