PRZED I PO

Tytuł : Przed i Po

Ilustracje: Anne – Margot  Ramstein & Matthias Aregui

Wydawnictwo : http://wydawnictwoformat.pl/

Kolejna wspaniała pozycja!

Tak! MACIE RACJE !♥️ Znowu będę wypowiadać się w superlatywach ,ale to nie jest moja wina ,że na tym świecie jest tyle cudownych książek ♥️

Nie tylko cudownych pod względem tekstu ,którego akurat tutaj nie mamy ,ale i pod względem estetycznym ,ilustracji i całej otoczki .

Okładka jest nienaganna ,twarda i przyciągająca !

A w środku ? W środku dzieją się cuda !

Jakie cuda … ? Musicie koniecznie zajrzeć razem ze mną !

Naszą publikacją rządzi BOHATER CZAS ,który przemija i wszyscy jesteśmy przy nim równi. Zmiana, jaką ze sobą niesie,przedstawia ten sam przedmiot, zdarzenie czy istotę, ale w dwóch odsłonach,oddalonych od siebie we wspomnianym już czasie.

W ilustracjach,które mają w sobie ogromny potencjał, umieszczonych na pięknym ,dobrej jakości papierze kryją się historię,które owiane są nie lada wyobraźnią każdego kto spróbuje przenieść się w „magiczny”  świat rzeczywisty . Brzmi nierealnie ? A jednak ! Świat jest pełen magii jaką funduje nam przyroda,a jednak jest rzeczywistością.

Tworząc te … jak wartościowe opowieści przekazujemy dzieciom wiedzę o :

ekologii

prehistorii

siłach przyrody

postępie technologicznym

kosmosie

 o życiu człowieka

przyszłości

 naturze

Jedna z tych książek ,które można,oglądać i opowiadać bez końca i nigdy się nie znudzą ♥️

Moja intuicja podpowiada mi ,że maluchy będą oczarowane , widząc jak wszystko zmienia się  ze biegiem czasu.  Starszaki chętnie pobawią się w zagadki opowiadając niezliczone wspomniane już historie. Dorośli nacieszą oko.

Nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie polecić Wam to cudo ♥️

Wiek 2 plus.