FRANEK ,FRANIA & FELIX

Tytuł : Frania , Franek & Felix

Autor : Dorota Lipińska & Monika Ufel

Ilustracje : Joanna Bartosik

Wydawnictwo : https://www.wydawnictwo-widnokrag.pl/

Jeżeli jesteście rodziną dwujęzyczną , jeżeli mówicie do dzieci po angielsku od maleństwa ♥️ Jestem Waszą fanką ! Waszych bąków również !

Zazdroszczę ! Naprawdę !

Żałuję ,że nie wprowadziłam tego w swojej rodzinie jak moje latorośle były małe . Mogę się tylko usprawiedliwiać tym ,że wtedy nie było to tak nagłośnione i nikt o tym nie mówił.

Przedstawiam Wam cudowne pozycje ,które moja UWAGA ! 8 LATKA pokochała ♥️

Franek, Frania & Felix. Ciało” oraz „Franek, Frania & Felix. Zwierzęta” wydawnictwa Widnokrąg to kartonowe książeczki do nauki języka angielskiego dla najmłodszych czytelników. Zachęcają do zapoznania się z nowym językiem i ułatwiają jego naukę poprzez zabawę ♥️

Bardzo trafnym pomysłem ,który pomoże nam i naszym dzieciom w zapamiętywaniu zwrotów i słówek  jest kod QR umieszczony na końcu książki. Za jego pomocą możemy posłuchać nagrania polskiej i angielskiej wersji co będzie dodatkowym bodźcem ,żeby dzieci zainteresowały się nową zdobyczą.

Franek, Frania i Felix mają wyraziste ilustracje na jednorodnym tle, co jest bardzo pożądane przy książeczkach dla najmłodszych,są idealnie dostosowane do wieku odbiorcy.

Nie znaczy to jednak, że pozycja przyda się tylko na jakiś czas ,tak jak już wspominałam Wam wyżej moja 8 latka była bardzo zainteresowana takim sposobem nauki i czytania.

Na końcu znajdziecie wyszukiwarkę, która ćwiczy spostrzegawczość i zachęca do powtarzania poznanych wcześniej np. nazw zwierząt.

Nie zastąpione są,umieszczone w publikacji miniporadniki dla rodziców, które zawierają garść tak bardzo potrzebnych rad, nakierowując na efektywne wykorzystanie „Franka i Frani” ♥️

My jesteśmy zachwyceni –

pięknie wykonane

cudowne kolory

idealnie dopasowane ilustracje.

Konieczność w Waszej BIBLIOTECZCE. Idealnie nadadzą się do pracy z dziećmi w różnych placówkach ! Zyskają zainteresowanie wszystkich dzieci ,przynosząc wartościowe owoce ♥️

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ♥️

Pozdrawiam i serdecznie polecam ♥️

Wiek 0 plus 🙂