OPOWIEŚCI Z TRZEPAKA

Tytuł : Opowieści z trzepaka

Autor : Paulina Tyczkowska

Wydawnictwo : https://www.wydawnictwoznak.pl/wydarzenia/wydawnictwo/znak-emotikon

Ach…! Kochani! Co to jest za książka.

Mówię Wam. Jak tylko zobaczyłam ją pierwszy raz, wiedziałam że musi do nas trafić.

Czytałam ją wspólnie z dziećmi ( zresztą jak zawsze), które nie mogły się oderwać. Opowieści o dobranocce, stanie w kolejce po mięso czy kwestia walkmana były dla nich nielada zagadką do rozgryzienia.

Fakt, że są w niej również wspomnienia, które należą głównie do moich rodziców, nie przeszkadzało mi, a tym bardziej Julii i Wiktorowi w przeniesieniu się, w te wzbudzające tyle emocji czasy.

Wspaniałe uczucie przechadzać się po stronach i wracać myślami do beztroskich momentów z dzieciństwa.

ZAPRASZAMY NA TELEWIZJĘ

„Skoro już o telewizorze mowa – tak, telewizja istniała w czasach młodości twoich dziadków. Co prawda bez Netflixa, pilota i plazmowego ekranu, za to z anteną, której przypadkowe poruszenie zakłócało obraz. No i na początek – bez koloru. Nie wymagajmy zbyt wiele”(…)

„Cześć i czołem, kluski z rosołem! Witamy na naszym trzepakowym zebraniu zwołanym w związku z tym, że Kasia dostała na Dzień Dziecka od taty nowy wózek dla lalek. Z pewexu! Ustalamy, że wszyscy z naszej bandy mogą się nim bawić.”(…)

Świetna obszerna publikacja z idealnie pasującą grafiką i oprawą powinna znaleźć się w każdym domu. Mało tego! Takie książki powinny być wydawane co jakiś okres czasu.

Tak bardzo żałuję, że nie ma jej wcześniejszych części.

A jakie jest Wasze wzruszające wspomnienie z dzieciństwa?

Ja bardzo dobrze pamiętam budki telefoniczne, mój mąż wciskanie go na siłę w rajtuzy. Zawsze robił się sztywny, a teściowa cała spocona. Gumy Kaczor Donald, Helenka do picia i bułka z kiełbasą w ręku na kolację. Wieczorne opowieści babci na wakacjach, to wszystko buduję obraz, którego nigdy nie zapomnę.

A ta książka jest…. Jest już bestsellerem. Dziękujemy Paulina Tyczkowska. Pozycja skierowana jest do całej rodziny, bo wszyscy jesteśmy dziećmi.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ❤️

Polecam i zapraszam serdecznie ❤️

Książkę kupicie w internetowej księgarni

Możecie również rozejrzeć się po innych propozycjach literatury dziecięcej

W obu przypadkach wystarczy wcisnąć logo.