PTASIE TRELE

Tytuł : Ptasie trele

Autor : Marta Żylska

Ilustracje : Marta Żylska

Onomatopeje : Tomasz Samojilik

Wydawnictwo : https://wydawnictwostostron.pl/

Wspaniałe ptaki z cudownymi odgłosami od : https://www.pikinini.pl/

Moi Drodzy!

Tutaj nie trzeba dużo mówić – wystarczy spojrzeć. Serdecznie zachęcam przez lornetkę, która w naszym przypadku jest nieodłącznym elementem wypraw.

Pamiętam jak mówiłam wam, że książeczek dla „małych maluszków” u mnie na ten moment nie znajdziecie, ale jak już się pojawią to są konieczne w swoim posiadaniu ❤️

Wydawnictwo bardzo się postarało i stworzyło dla dzieci idealne małe pierwsze atlasiki ptaków, powiedziałam pierwsze?

Nic bardziej mylnego! Jula, za chwilę dziewięciolatka była nimi zachwycona!

Dwuczęściowa seria kartonówek przedstawiająca polskie ptaki od A do K & od K do Z, których dźwięk możecie usłyszeć w miasteczkach, pomiędzy drzewami czy na wiejskich dróżkach ( wraz z onomatopejami)  podbije serca waszych bąków bez dwóch zdań.

Kupując te pozycje wspieramy działania Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków! – to wspaniała wiadomość i perspektywa widziana z góry!

Ilustracje są cudowne ! Odzwierciedlają naszych przyjaciół w 100%. Gruby karton i zaokrąglone rogi czynią książeczki idealne dla naszych pociech.

Każdy ptak jest podpisany!

Myślicie, że to koniec?

Aaaaa właśnie, że nie?!

Projekt wsparła pani Agnieszka, która przekazała urocze ptaszki posiadające dźwięk, odzwierciedlenie odgłosu poszczególnych zwierząt.

Jula włączając naszego Kosa, będąc na działce myślała, że to odgłos naszych leśnych mieszkańców.

Miłość do książek widać i czuć już od pierwszej chwili wejścia na witrynę internetową ❤️ gdzie możecie się nimi zainteresować ❤️

https://www.pikinini.pl/

Chyba nie muszę mówić, że jak córka zobaczyła naszego przyjaciela od razu zakochała się w nim i chce zebrać całą kolekcje. 

Pochodzi on z rodziny Wild Republic – Amerykańska firma, która wspiera ogrody zoologiczne, muzea oraz parki przyrodnicze. Zajmuje się ochroną przyrody, a także uświadamia dzieci i ich rodziców w temacie zwierząt.

Jestem pewna, że e publikacje zagoszczą w plecaku waszych dzieci na stałe.

Wiek 0 plus.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ❤️

Polecam i serdecznie zapraszam ❤️